Bilgi İşlem Hakkında

          Dünyanın internet ile tanışması ile birlikte, uluslararası standartlarda eğitim veren üniversitemiz de bilişim teknolojilerine yatırım yaparak teknolojik gelişmelere adım atmıştır. Bilgi işlem müdürlüğü olarak, güncel teknolojilerin ve dünya standartlarında bilişim hizmetlerinin üniversite bünyesinde sunulması için tecrübe ve bilgi birikimlerimizi zaman içerisinde ciddi projelere dönüştüren bir yapı haline gelmiş bulunmaktayız.

          İletişim teknolojilerinin yaygınlaşması ile birlikte artık bilgiye nokta bağımsız istenilen her yerden her an ulaşmak, teknolojik çağın gereklerini yerine getirmenin her geçen gün daha büyük önem kazanması ile birlikte, çalışma alanları da sürekli değişmekte ve genişlemektedir.

         Mevcut durumda Bilgi İşlem Müdürlüğü, üniversitemizde halen kullanılmakta olan bilişim sistemlerini geliştirmek ve yeni teknolojileri üniversitemize kazandırarak, bunları etkin ve verimli bir şekilde kullanmak, ayrıca mevcut yapıda kullanılan tüm bilgisayarların ve teknolojik altyapı sistemlerinin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamak' olarak tanımlanan misyonunu sürdürmektedir.